
Замок навісний висячий вологостійкий GUSAMI 65 мм подовжена дужка механічний покриття з гуми
394 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (73) 744-12-80Дмитро
- +380 (67) 779-41-29Олександр
- +380 (97) 198-05-15Наталія, Ольга (все для зварювання)
- +380 (63) 628-44-94Загальний
Замок навісний висячий вологостійкий GUSAMI 65 мм подовжена дужка механічний покриття з гуми 3 фінських ключа

Тип замка: Навісний
Виробник: GUSAMI
Країна виробник: Китай
Тип дуги: Напівкругла
Матеріал дуги: Сталь
Корпус: Високоякісний пластик
Матеріал замку: Сталь
Матеріал механізму: Латунь
Форм-фактор замка: 65 мм
Автоматичне замикання: Немає
Відкриття блока: Універсальне
Механізм секретності: Дисковий
Відкриття та закриття замку: Ключем
Кількість ключів: 3
Тип ключа: Фінський
Стан: Новий
Цвет: Синій, Зелений, Червоний
Висота замка: 115 мм
Ширина: 65 мм
Висота дужки: 70 мм
Діаметр дужки: 11 мм

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері, Ворота, Захисна конструкція, Для металлопластиковых дверей |
| Тип встановлення замку | Навісний |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Червоний, Синій |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип замка | навісний |
| Тип замикання | Основний |
| Розташування | Вертикальне/Горизонтальне |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 3 |
| Загальні | |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 115 мм |
| тип призначення | |
| тип призначення | Замок навісний висячий вологостійкий GUSAMI 65 мм подовжена дужка механічний покриття з гуми |
- Ціна: 394 ₴










