
Диск алмазний DistarTurbo 230х22,23 мм Незламний 230 мм для тратуарної плитки, цегли, бетону
1 240 ₴
620 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- +380 (73) 744-12-80Дмитро
- +380 (67) 779-41-29Олександр
- +380 (97) 198-05-15Наталія, Ольга (все для зварювання)
- +380 (63) 628-44-94Загальний
Диск алмазний DistarTurbo 230х22,23 мм Незламний 230 мм для тратуарної плитки, цегли, бетону 90115081021

Тип: Диск алмазний
Тип диска: Турбо
Виробник: Distar
Краіна виробник: Україна
Обробка матеріалу: Тротуарна плитка, цегла, бетон
Діаметр: 230 мм
Посадковий отвір: 22,23 мм
Тип різання: Сухий різ
Макс. обороти: 6650 об/хв
Вага: 0,550 кг
Товщина кола: 2,3 мм
Висота сегмента: 9,0

Алмазний диск "Незламний" від Distar - це надійний і універсальний інструмент, який ідеально підходить для різання цегли, неармованого бетону та тротуарної плитки.Завдяки своїй конструкції та високоякісним матеріалам, цей круг забезпечує швидкий і точний відсік матеріалів. Диск має міцні корпус і алмазовмісний шар. Турбовиповнення алмазної частини дає змогу досягти високої швидкості та якості відсіку, що покращує процес роботи та заощаджує час. Чудово підходить для різання плитки, бетону, цегли. Диск має діаметр 230 мм з посадковим отвором 22.23 мм. Використовується на КШМ без застосування охолодження. На диску зображений отаман Сірко, який відпочиває після славних перемог!
Особливості:
- Незламний: Диск має міцний корпус і алмазний шар, що забезпечує високу стійкість і довговічність.
- Універсальність: Ідеально підходить для різання цегли, бетону без арматури та тротуарної плитки.
- Економічність: Не потрібно мати кілька дисків під кожен матеріал, що зменшує витрати і забезпечує зручність в роботі.
- Патріотичний дизайн: На диску зображений отаман Сірко, що символізує міць і сміливість, що відповідає характеристикам диска "Незламний".
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Обробка матеріалу | Бетон, Кераміка, Цегла, Тротуарна плитка, Камінь |
| Вид обробки | Чистий рез |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 2.3 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| тип призначення | |
| тип призначення | Диск алмазный DistarTurbo 230х22,23 мм Несокрушимый 230 мм для тратуарной плитки, кирпича, бетона |
- Ціна: 620 ₴










