Топ продаж

Контейнер з кришкою прозорий 600 мл Пластикове відерце Vital-Plast з білою кришкою Ємність для зберігання стакан без ручки
22 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 600-74ПБ
+380 (97) 744-12-80
Максим- +380 (73) 744-12-80Дмитро
- +380 (67) 779-41-29Олександр
- +380 (97) 198-05-15Наталія, Ольга (все для зварювання)
- +380 (63) 628-44-94Загальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Контейнер з кришкою прозорий 600 мл Пластиковий контейнер Vital-Plast з білою кришкою Ємність для зберігання харчових продуктів стакан без ручки
УВАГА! МОЖЛИВА ЗАМІНА ЄМНОСТІ 600мл відповідних параметрів в наступних кольорах:
- ПРОЗОРИЙ/Прозора кришка
- БІЛИЙ/Прозора кришка
- БІЛИЙ/Біла кришка

Опис
Пластиковий контейнер з кришкою Vital-Plast 600 мл — компактна прозора ємність для зберігання та транспортування продуктів, сипучих матеріалів, соусів, закусок, кремів та інших харчових або побутових речовин.Контейнер виготовлений із якісного харчового пластику, безпечного для здоров’я. Прозорі стінки дозволяють бачити вміст. Щільна кришка забезпечує герметичне закривання. Підходить для холодильника, зручний у використанні вдома, у дорозі, на пікніку або в кафе.

Характеристики
-
Обʼєм: 500 мл
-
Матеріал: харчовий пластик
-
Колір: прозорий,білий
-
Форма: кругла
-
Тип кришки: щільно закривна
-
Призначення: для зберігання, фасування, транспортування продуктів
-
Місткість0.6 л
Висота74 мм
Низ114 мм
Верх134 мм

Ручка
пласт.
МатеріалPP, PP Ice
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Прозорий |
| Об`єм | 0.6 л |
| Довжина | 134 мм |
| Ширина | 114 мм |
| Висота | 74 мм |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Виробник | Vital Plast |
| Країна виробник | Україна |
| Тип призначення | Контейнер с крышкой прозрачный 600 мл Пластиковое ведерко Vital-Plast с белой крышкой Емкость для хранения стакан без ручки |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 ₴










