Топ продаж

Контейнер з кришкою білий 2,3л Пластикове відерце Vital-Plast з чорною кришкою Ємність для зберігання круглий лоток відро
52 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2300-109БЧ
+380 (97) 744-12-80
Максим- +380 (73) 744-12-80Дмитро
- +380 (67) 779-41-29Олександр
- +380 (97) 198-05-15Наталія, Ольга (все для зварювання)
- +380 (63) 628-44-94Загальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Контейнер з кришкою білий 2,3л Пластикове відерце Vital-Plast з чорною кришкою Ємність для зберігання круглий лоток відро з ручкою
УВАГА! МОЖЛИВА ЗАМІНА ЄМНОСТІ 2300мл відповідних параметрів в наступних кольорах:
- ПРОЗОРИЙ/Прозора кришка
- БІЛИЙ/Біла кришка
- БІЛИЙ/Прозора кришка

Опис
Пластиковий контейнер з кришкою Vital-Plast 2.3 мл — компактна непрозора ємність для зберігання та транспортування продуктів, сипучих матеріалів, соусів, закусок, кремів та інших харчових або побутових речовин.Контейнер виготовлений із якісного харчового пластику, безпечного для здоров’я. Непрозорі стінки дозволяють не бачити вміст. Щільна кришка забезпечує герметичне закривання. Підходить для холодильника, зручний у використанні вдома, у дорозі, на пікніку або в кафе.

Характеристики
-
Обʼєм: 2300 мл
-
Матеріал: харчовий пластик
-
Колір: прозорий,білий
-
Форма: кругла
-
Тип кришки: щільно закривна
-
Призначення: для зберігання, фасування, транспортування продуктів
-
Місткість2.3 л
Висота109 мм
Низ171 мм
Верх200,4 мм

Ручка
пласт.
МатеріалPP, PP Ice
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Об`єм | 2.3 л |
| Довжина | 171 мм |
| Ширина | 200.4 мм |
| Висота | 109 мм |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Виробник | Vital Plast |
| Країна виробник | Україна |
| Тип призначення | Контейнер с крышкой белый 2,3л Пластиковое ведерко Vital-Plast с черной крышкой Емкость для хранения круглый лоток ведро |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52 ₴










