Топ продаж
-50%

Контейнер з кришкою білий 1л Пластиковий Vital-Plast з червоною кришкою Ємність для зберігання без ручки прямокутна 1000мл
26 ₴
13 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1000-112БЧ
+380 (97) 744-12-80
Максим- +380 (73) 744-12-80Дмитро
- +380 (67) 779-41-29Олександр
- +380 (97) 198-05-15Наталія, Ольга (все для зварювання)
- +380 (63) 628-44-94Загальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контейнер з кришкою білий 1л Пластиковий Vital-Plast з червоною кришкою Ємність для зберігання харчових продуктів без ручки прямокутна 1000мл
УВАГА! МОЖЛИВА ЗАМІНА ЄМНОСТІ 1000мл відповідних параметрів в наступних кольорах:
- ПРОЗОРИЙ/Прозора кришка
- БІЛИЙ/Прозора кришка
- БІЛИЙ/Біла кришка
- ПРОЗОРИЙ/Біла кришка

Опис
Пластиковий контейнер з кришкою Vital-Plast 1000 мл — компактна прозора ємність для зберігання та транспортування продуктів, сипучих матеріалів, соусів, закусок, кремів та інших харчових або побутових речовин.Контейнер виготовлений із якісного харчового пластику, безпечного для здоров’я. Прозорі стінки дозволяють бачити вміст. Щільна кришка забезпечує герметичне закривання. Підходить для холодильника, зручний у використанні вдома, у дорозі, на пікніку або в кафе.

Характеристики
-
Обʼєм: 1000 мл
-
Матеріал: харчовий пластик
-
Колір: прозорий,білий
-
Форма: прямокутна
-
Тип кришки: щільно закривна
-
Призначення: для зберігання, фасування, транспортування продуктів
-
Місткість1 л
Висота112 мм
Низ123 х 73,4 мм
Верх147,5 х 97,5 мм

Ручка
без ручки
МатеріалPP, PP Ice
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Об`єм | 1 л |
| Довжина | 147 мм |
| Ширина | 123 мм |
| Висота | 112 мм |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Виробник | Vital Plast |
| Країна виробник | Україна |
| Тип призначення | Контейнер с крышкой белый 1л Пластиковый Vital-Plast с красной крышкой Емкость для хранения без ручки прямоугольная 1000мл |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 ₴










