Топ продаж

Контейнер з кришкою прозорий прямокутний 2000мл Пластиковий лоток Vital-Plast з білою кришкою Ємність для зберігання без ручки
60 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2000-118ПБ
+380 (97) 744-12-80
Максим- +380 (73) 744-12-80Дмитро
- +380 (67) 779-41-29Олександр
- +380 (97) 198-05-15Наталія, Ольга (все для зварювання)
- +380 (63) 628-44-94Загальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Контейнер з кришкою прозорий прямокутний 2000мл Пластиковий лоток Vital-Plast з білою кришкою Ємність для зберігання без ручки для зберігання харчових продуктів
УВАГА! МОЖЛИВА ЗАМІНА ЄМНОСТІ 2000мл відповідних параметрів в наступних кольорах:
- ПРОЗОРИЙ/Прозора кришка
- БІЛИЙ/Прозора кришка
- БІЛИЙ/Біла кришка

Опис
Пластиковий контейнер з кришкою Vital-Plast 2.0 мл — компактна прозора ємність для зберігання та транспортування продуктів, сипучих матеріалів, соусів, закусок, кремів та інших харчових або побутових речовин.Контейнер виготовлений із якісного харчового пластику, безпечного для здоров’я. Прозорі стінки дозволяють бачити вміст. Щільна кришка забезпечує герметичне закривання. Підходить для холодильника, зручний у використанні вдома, у дорозі, на пікніку або в кафе.

Характеристики
-
Обʼєм: 2000 мл
-
Матеріал: харчовий пластик
-
Колір: прозорий,білий
-
Форма: прямокутна
-
Тип кришки: щільно закривна
-
Призначення: для зберігання, фасування, транспортування продуктів
-
Місткість2 л
Висота118 мм
Низ166,7*103,5 мм
Верх190,5*127,5 мм

Ручка
пласт.
МатеріалPP, PP Ice
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Прозорий |
| Об`єм | 2 л |
| Довжина | 166 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 118 мм |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Виробник | Vital Plast |
| Країна виробник | Україна |
| Тип призначення | Контейнер с крышкой прозрачный прямоугольный 2000мл Пластиковый лоток Vital-Plast с белой крышкой Емкость для хранения без ручки |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 ₴










