Топ Продаж
-50%

Вентиль водневий ВВ-88 для балона вентиль балоний запірний пристрій для водневого балону
800 ₴
400 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (97) 744-12-80
Максим- +380 (73) 744-12-80Дмитро
- +380 (67) 779-41-29Олександр
- +380 (97) 198-05-15Наталія, Ольга (все для зварювання)
- +380 (63) 628-44-94Загальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентиль водневий ВВ-88 для балона вентиль балоний запірний пристрій для водневого балону

Характеристики:
Тип: Вентиль для балону
Тип вентиля: Водневий
Робочий газ: Водень, Метан
Матеріал: Латунь/Бронза
Робочий тиск: До 20 МПа (200 кгс/см2)
Габарітні розміри (мм): 60х62х120
Діаметр умовного проходу: ДУ4,0
Приєднувальні розміри:
- На вході — зовнішня конічна для встановлення на балон - W 27,8
- На виході — штуцер із зовнішньою різзю - СП 21,8-14 ниток на 1" ліва
Робоча температура: Від -50 °C до +60 °C
Країна виробник: Україна

Опис:
Вентиль балонний водневий ВВ-88 є запірно-регулюваним пристроєм балона сталевого середнього або великого об'єму на Р< = 20 Мпа (200кгс/см2) під час наповнення, зберігання та витрачання з них водню. Водень потребує особливих запобіжних заходів через його низьку молекулярну масу (здатність до витоків) та високу вибухонебезпечність. Застосування під час виробництва робіт і транспортування газів у багатьох випадках здійснюється з використанням балонів, у які газ поданий і зберігається під великим тиском. У таких умовах надійність регулювального вузла, його здатність забезпечувати герметичність, що виключає витік газу, має виняткову важливість. Вентиль цього типу, вмонтований у ємність, здатний в умовах великих значень постійного тиску зберігати свої функції й у такий спосіб гарантувати високий ступінь надійності запірного пристрою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Умовний прохід | 4 мм |
| Напрямок потоку у вентилі | Прохідне |
| Робоче середовище | Газоподібне середовище |
| Мінімальна робоча температура | -50 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Матеріал корпусу | Латунь, Бронза |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Вага | 0.6 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Ширина | 62 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 120 мм |
| тип призначення | |
| тип призначення | Вентиль водний ВВ-88 для балона вентиль балоновий запірний пристрій для водного балона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴










