
Вентиль кисневий ВК-86 для балона вентиль балоний запірний пристрій для кисневого балону
800 ₴
400 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- +380 (73) 744-12-80Дмитро
- +380 (67) 779-41-29Олександр
- +380 (97) 198-05-15Наталія, Ольга (все для зварювання)
- +380 (63) 628-44-94Загальний
Вентиль кисневий ВК-86 для балона вентиль балоний запірний пристрій для кисневого балону

Тип: Вентиль для балону
Тип вентиля: Кисневий
Робочий газ: Для кисню та технвчних газів
Матеріал: Латунь/Бронза
Робочий тиск: До 20 МПа (200 кгс/см2)
Габарітні розміри (мм): 50х62х110
Діаметр умовного проходу: ДУ4,0
Приєднувальні розміри:
- На вході — зовнішня конічна для встановлення на балон - W 27,8
- На виході — штуцер із зовнішньою різьбою G 3/4 (вхід під редуктор)
Робоча температура: Від -50 °C до +60 °C
Вага: 0,52 кг
Країна виробник: Україна

Вентиль балонний кисневий ВК-86 застосовується для замикання балонів з киснем, азотом, вуглекислим газом, стисненим повітрям, аргоном, гелієм та іншими інертними газами. Призначений для установки на балони сталеві малого та середнього обсягу для кисню, азоту, вуглекислоти, стиснутого повітря та інших не агресивних газів на робочий тиск до 15 МПа (150 кгс/ см2). Вентилі ВК-86 відрізняються високою надійністю, стійкістю до тиску.
Цей вентиль застосовується в різних сферах: від промислового виробництва до медицини, забезпечуючи надійне газопостачання. Важливою перевагою є можливість закриття вентиля без використання ключа просто натисканям рукою. Застосування під час виробництва робіт і транспортування газів у багатьох випадках здійснюється з використанням балонів, у які газ поданий і зберігається під великим тиском. У таких умовах надійність регулювального вузла, його здатність забезпечувати герметичність, що виключає витік газу, має виняткову важливість. Вентиль цього типу, вмонтований у ємність, здатний в умовах великих значень постійного тиску зберігати свої функції й у такий спосіб гарантувати високий ступінь надійності запірного пристрою
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Умовний прохід | 4 мм |
| Напрямок потоку у вентилі | Прохідне |
| Робоче середовище | Газоподібне середовище |
| Мінімальна робоча температура | -50 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Матеріал корпусу | Латунь, Бронза |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Вага | 0.6 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 110 мм |
| тип призначення | |
| тип призначення | Вентиль кислородный ВК-86 для баллона вентиль баллонный запорное устройство для кислородного баллона |
- Ціна: 400 ₴










