
Пост кнопковий ПК 722-3 корпус карболіт 230/400B, IP54 10А (червона кнопка + 2 чорні) вимикач кнопковий
360 ₴
180 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (73) 744-12-80Дмитро
- +380 (67) 779-41-29Олександр
- +380 (97) 198-05-15Наталія, Ольга (все для зварювання)
- +380 (63) 628-44-94Загальний
Пост кнопковий ПК 722-3 корпус карболіт 230/400B IP54 10А (червона кнопка + 2 чорні) вимикач кнопковий на три кнопки

Тип товару: Пост кнопковий
Номінальна напруга: 230/400В (АС)
Номінальний струм: 10А
Тип контакту: NO+NC на кожну кнопку
Число котактів, що розмикають/замикають: 3/3
Матеріал корпусу: Карболіт
Ступінь захисту: IP54
Стан: Новий
Температура навколишнього середовища від: -10°С до +40°С

Пост кнопковий ПК722-3 призначений для комутації електричних кіл управління змінного струму частотою 50Гц напругою до 380В, а також постійного струму напругою до 220В і забезпечує нормальну комутацію струмів величиною до 10А. Даний пост ПК722-3 складається з карболітового корпусу та натискних кнопок. Кожна з кнопок має 1 відкритий та 1 закритий контакт
При температурі +20°С відносна вологість повітря не повинна перевищувати 90%. Необхідно звернути увагу на можливість конденсації вологи на вимикачі при перепадах температур навколишнього середовища. Висота над рівнем моря - не більше 2000 м. Не допускається встановлення: у вибохонебезпечних середовищах; в середовищі, насиченому струмопровідним пилом або водяною парою; в середовищі, що містить їдкі гази або пару в концентраціях, що руйнують метал або ізоляцію; в місцях, незахищених від потрапляння води.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма кнопки | Циліндрична |
| Колір кнопки | Червоний |
| Кількість кнопок | 3 шт. |
| Колір корпусу | Чорний |
| Підсвічування | Ні |
| Номінальна сила струму | 10 А |
| Напруга | 230 В |
| Фіксація положення | Так |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 60 мм |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 75 мм |
| тип призначення | |
| тип призначення | Пості кнопковий ПК 722-3 корпус карболіт 230/400B IP54 10А (червона кнопка + 2 чорні) вимикач кнопковий |
- Ціна: 180 ₴










