
Пост управління кнопковий металевий на три кнопки 1червона + 2 чорні 230/400B IP54 10А вимикач кнопковий універсальний
360 ₴
180 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (73) 744-12-80Дмитро
- +380 (67) 779-41-29Олександр
- +380 (97) 198-05-15Наталія, Ольга (все для зварювання)
- +380 (63) 628-44-94Загальний
Пост управління кнопковий металевий на три кнопки (1червона + 2 чорні) 230/400B IP54 10А вимикач кнопковий універсальний кнопкова станція

Тип товару: Пост кнопковий
Номінальна напруга: 230/400В (АС)
Номінальний струм: 10А
Тип контакту: NO+NC на кожну кнопку
Число котактів, що розмикають/замикають: 3/3
Матеріал корпусу: Металевий литий фарбований
Ступінь захисту: IP54 - IP56
Стан: Новий
Температура навколишнього середовища від: -10°С до +40°С
Вага: 0,530 кг

Пост управління кнопковий призначений для комутації електричних кіл управління змінного струму частотою 50Гц напругою до 380В, а також постійного струму напругою до 220В і забезпечує нормальну комутацію струмів величиною до 10А. Даний пост складається з металевого корпусу та натискних кнопок. Кожна з кнопок має 1 відкритий та 1 закритий контакт
При температурі +20°С відносна вологість повітря не повинна перевищувати 90%. Необхідно звернути увагу на можливість конденсації вологи на вимикачі при перепадах температур навколишнього середовища. Корпус розроблений для стримування внутрішніх іскор або вибухів, запобігаючи займанню навколишнього середовища. Міцний корпус (часто з литого алюмінію або склопластику) із щільним ущільненням для захисту від води, пилу та корозії.
Герметичні вводи під кабель. В середині ставляться контактні блоки NO/NC. Використовується: станки; підйомні механізми; вентиляція; насоси та будь-яке промислове обладнання.
Кнопковий пост розрахований для комутації ланцюгів, призначених для керування змінним струмом, напруга якого становить до 660 з частотою 50 і 60 Гц.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма кнопки | Циліндрична |
| Колір кнопки | Червоний |
| Кількість кнопок | 3 шт. |
| Колір корпусу | Сірий |
| Підсвічування | Ні |
| Номінальна сила струму | 10 А |
| Напруга | 230 В |
| Фіксація положення | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Висота | 175 мм |
| Ширина | 65 мм |
| тип призначення | |
| тип призначення | Пост управления кнопочный металлический на три кнопки 1красная + 2 черные 230/400B IP54 10А выключатель кнопочный универсальный |
- Ціна: 180 ₴










